Loading...
Domov2019-10-22T12:58:19+02:00

O nás

Výroba voliér a klietok na mieru

Milujeme zvieratá a ponúkame vám všetko pre ich pohodlie!

Naša spoločnosť sa venuje výrobe produktov na mieru už niekoľko rokov. Získali sme počas nich množstvo skúseností, vďaka ktorým vám vieme prakticky poradiť.  Pomôžeme vám s výberom materiálu, veľkosťou aj typom voliéry či klietky tak, aby v nej bol váš domáci miláčik spokojný a aby bola praktická aj pre vás (napríklad pri čistení).

Nemusíte mať žiadne obavy – hoci vám vieme poradiť, prioritou sú pre nás VAŠE požiadavky. Veríme tomu, že motto „náš zákazník – náš pán“ stále platí. Pri každom kuse odvádzame čo najprecíznejšiu prácu a dbáme na to, aby boli vaše predstavy splnené do posledného detailu.

Výrobe sa venujeme celoročne, termín dodania sa pohybuje v rozmedzí 2-4 týždňov; závisí od náročnosti prevedenia a aktuálnej vyťaženosti. Vypýtajte si nezáväznú cenovú ponuku ešte dnes,  veľmi radi ju pre vás pripravíme.

Tešíme sa na našu spoluprácu!

Výrobe voliér a klietok sa venujeme celoročne, termín dodania sa pohybuje v rozmedzí 7 – 14 dní. Doprajte svojim domácim miláčikom komfort, ktorý si zaslúžia! Skvelé voliéry vám v tom pomôžu.

PORTFÓLIO

Portfólio

Kreativita je inteligencia, ktorá sa zabáva.“

-Albert Einstein

Služby

Služby

Skvelé voliéry nie sú iba klietky, voliéry a chovné boxy vyrobené na mieru. Postaráme sa o vás a o vašich miláčikov vždy, keď to budete potrebovať. Preto vám ponúkame aj tieto služby:

  • príprava podkladu a miesta pre voliéry

Chcete si u nás objednať voliéru, ale nemáte pre ňu pripravené vhodné miesto? Naši skúsení pracovníci tento problém hravo vyriešia! Pomôžeme vám so správnym uložením a umiestnením voliéry a upravíme terén tak, aby bol stabilný a bezpečný. Nechajte pracovať náš tím a vy si s vaším zvieratkom iba užívajte výsledok:

  1. Vykonáme výkopové práce
  2. Uložíme armatúry a vykonáme betonáž
  3. V prípade záujmu zabezpečíme aj uloženie vonkajšej dlažby (zámkovej, keramickej…)
  • uloženie obkladu a dlažby do interiéru voliéry

Zabezpečíme a položíme obklad a dlažbu vo voliére pre vaše zvieratko. Pripravíme podklad, ktorý následne penetrujeme, nalepíme obklad a postaráme sa o finálne špárovanie. Splníme všetky vaše požiadavky a potreby vášho zvieracieho miláčika – stačí nás len kontaktovať!

  • natiahnutie pletiva

V prípade, že si chcete svoju voliéru vyrobiť sami, dodáme vám kvalitné a bezpečné pletivo! Podľa druhu vášho zvieratka vyberieme to najvhodnejšie pletivo, ktoré bude spĺňať tie najvyššie kritériá. V našej ponuke nájdete pevnejšie galvanicky pozinkované oceľové pletivo alebo pletivo o čosi menej pevné, či pozinkované pletivo vhodné pre menej náročný chov.

V prípade záujmu o akúkoľvek z našich služieb nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre vás a pre vaše zvieratká!

E-SHOP

E-Shop

MATERIÁL NA VÝROBU VOLIÉR

Internetový obchod shop.skvelevoliery.sk spĺňa potreby majiteľov a ich zviera, pričom všetky návrhy, želania a požiadavky pretavuje do každého svojho produktu. U nás nájdete všetko – od voliér a klietok, cez haspry, kŕmne pulty či misky až po kompletný materiál na stavbu voliér. Navyše – svoje voliéry a klietky si môžete postaviť aj úplne sami a vymyslieť tak vášmu zvieratku originálny a bezpečný priestor pre jeho zdravý pohyb.

Prejsť do obchodu.
Spolupracujeme

Spolupráca

SPÁJA NÁS KVALITA

Pri výrobe voliér si volíme tých najlepších dodávateľov na európskom trhu. Naši dodávatelia sú rokmi overení, aj vďaka tomu vám vieme vyrobiť kvalitné voliéry a klietky.

review3

“Betafence je hlavný svetový dodávateľ integrovaných obvodových bezpečnostných systémov a riešení. ”

review3

“JAF HOLZ je jedným z najväčších obchodníkov s drevom a drevenými materiálmi na Slovensku. A nie neúspešným. Pretože extrémne vysoké nároky na kvalitu nekladieme iba na naše výrobky, ale aj na náš servis pre zákazníkov.”

review2

“Naša misia je poskytovať profesionálnu službu v kultivovanom prostredí. Širokou ponukou tovarov a služieb oslovujeme ročne množstvo zákazníkov. Pýtame sa na ich potreby a rýchlo reagujeme na ich požiadavky. ”

review2

“Kvalita je vyvrcholením cesty, ktorá začína starostlivým výberom surovín (oceľ, zinok, PVC, a pod). Vo všetkých fázach výrobného procesu, Cavatorta dodržiava prísne štandardy bezpečnosti životného prostredia a osobné. Okrem toho skupina pôsobí stále v oblasti výskumu a inovácií, aby bolo možné účinnejšie reagovať na potreby spotrebiteľov.”

review2

“Metal nie je iba hudba.”

Fotogaléria

Fotogaléria

INŠPIRÁCIA PRE NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

Prezrite si našu fotogalériu vyrobených voliér a klietok. Pomôže Vám načerpať inšpiráciu pre návrh vašej voliéry alebo klietky.

Kontakt
Uvažujete nad realizáciou voliér alebo klietok na mieru?

Kontakt

NAPÍŠTE NÁM!

Tu nás môžete kontaktovať ohľadne informácií a objednávok. Tešíme sa na vaše dotazy.

Vaše meno a priezvisko:

Váš email:

Predmet:

Vaša správa:


Blog

Blog

PREČÍTAJTE SI NAŠE ČLÁNKY

May 2019

April 2019

March 2019

February 2019

June 2018

March 2018

Ján Lörincz, Hlohovec 92003, Telefón: 0944 497 211, E-mail: jan.lorincz@skvelevoliery.sk, IČO: 48 242 519