Uvažujete nad realizáciou voliér alebo klietok na mieru?

 

Neváhajte nás kontaktovať

Výroba voliér a klietok na mieru

 

Sme firma „Skvelé voliéry“, ktorá sa zaoberá návrhom a tiež samotnou realizáciou voliér, klietok a chovných boxov pre vtáky a drobné domáce zvieratá. Práca je pre nás zároveň koníčkom i výzvou.

Papagáje

Máte doma papagája, ktorý je členom vašej rodiny? Urobíte preňho všetko a chcete, aby sa u vás cítil príjemne a pohodlne?

Doprajte svojmu domácemu miláčikovi nerušený oddych a priestor k zdravému pohybu. Kŕmenie, čistenie a starostlivosť o papagája je vďaka našim voliéram a klietkam pre papagáje hračkou.

Voliéry a klietky!

 

 

Mačky

Sloboda a bezpečie pre mačky je pre každého ich majiteľa prioritou. Ako každého miláčika, ani mačku nedokážeme ustriehnuť a z časových dôvodov na ňu nemôžeme neustále dávať pozor.

Vaša mačka však nemusí byť zavretá a obmedzovaná vo svojom pohybe. Naše voliéry a klietky pre mačky jej poskytnú zdravý pohyb bez strachu o jej bezpečie! Neobmedzujte svojho zvieracieho člena rodiny – vyberte si z našej ponuky a urobte mu radosť.

Voliéry pre mačky!

 

 

Hlodavce

Klietky pre hlodavce, ktoré vyrábame, sú určené pre interiér – do domácnosti, izieb či akýchkoľvek vnútorných priestorov a sú vhodné aj do zoologických záhrad.

Hlodavce patria v súčasnosti k najčastejším druhom domácich miláčikov v našich domácnostiach. Potkany, myši či škrečky sú obľúbenou alternatívou mačiek či psov vhodnou aj pre deti. Tie sa naučia základom chovateľstva a starostlivosti, nadobudnú disciplínu a cit pre prírodu a všetko živé.

Klietky pre hlodavce!

 

 

Opičky

Aj keď nie sú opičky na Slovensku najčastejším domácim maznáčikom, vieme vyhovieť aj požiadavkám klientov, ktorí tieto milé zvieratká chovajú. Klietky pre opičky sú však dokonalým riešením.

Klietky pre opičky, ktoré vyrábame na zákazku a s prihliadnutím na konkrétne požiadavky opíc a klientov sú určené do interiérov. Tieto klietky sú vyrábané z kvalitných a odolných materiálov, vďaka ktorým je výrazne zvýšená trvácnosť a životnosť produktu.

Klietky pre opičky!

 

 

0
OBHLIADOK!
0
NÁVRHOV!
0
REALIZÁCIÍ!
0
NA TRHU!

Voliéry a Klietky

Svojim zákazníkom ponúkame viac, ako len výrobu a predaj klietok. Dokážeme ponúknuť i odborné poradenstvo. Neviete, aký typ voliéry alebo klietky sa hodí pre Vaše zvieratko? Zaujíma Vás, aké rozmery klietok sú vhodné pre konkrétny druh tak, aby mal zabezpečené pohodlie? Uvažujete nad voľbou vhodného materiálu a pletiva pre voliéru? Začínajúci chovateľ môže mať pred kúpou správnej voliéry množstvo nejasností. Ak si chcete vybrať správne, obráťte sa na nás. Radi Vám pomôžeme a odpovieme na všetky otázky. Zapracujeme na návrhu, ktorý bude dokonale vyhovovať Vašim požiadavkám. A ak ho schválite, realizáciu už pokojne môžete nechať na nás…

„Kreativita je inteligencia, ktorá sa zabáva.“

 

–  Albert Einstein

[masterslider id="1"]

VEDELI STE?

 

Okrem toho, že dokážeme vyrobiť ideálnu voliéru, klietku alebo chovný box pre Vášho domáceho miláčika, poskytujeme aj ďalšie služby. Tie súvisia s realizáciou podkladu, stien voliér a klietok.

 

Spolupracujeme

 

Pri výrobe voliér si volíme a spolupracujeme s tými najlepšími dodávateľmi materiálu na európskom trhu. Naši dodávatelia sú rokmi overený, aj vďaka tomu Vám vieme vyrobiť kvalitné voliéry a klietky.