Klietky pre hlodavce.2018-04-20T11:28:37+00:00

Project Description

Klietky pre hlodavce.

 

Hlodavce patria v súčasnosti k najčastejším druhom našich domácich miláčikov. Potkany, myši či škrečky sú obľúbenou alternatívou mačiek či psov, vhodnou aj pre menšie deti. Tie sa naučia nielen základom chovateľstva a starostlivosti, ale budú oveľa citlivejšie pristupovať ku všetkému živému. Ak teda sami chováte hlodavce alebo práve rozmýšľate nad darčekom pre vašu ratolesť, bez klietky pre hlodavce sa nezaobídete!

SkveleVoliery.sk poskytujú ideálne riešenie pre vašich zvieracích miláčikov. Vyrábané klietky pre hlodavce sú vhodné prakticky pre akýkoľvek druh hlodavca. Vďaka našej flexibilite sme schopní im vytvoriť taký životný priestor, ktorý zohľadní ich individuálne potreby. Myslíme na rozličné potreby každého zvieraťa. Majiteľ najlepšie vie, čo jeho miláčik potrebuje, čo má rád a čo naopak neznáša. My všetky tieto informácie zohľadníme a vyrobíme pre vaše zvieratko klietku, kde sa bude cítiť pohodlne a bezpečne.

Klietky pre hlodavce, ktoré vyrábame, sú určené do interiéru. Vhodné sú do vašich domácností, ale aj do akýchkoľvek iných vnútorných priestorov, napríklad do zoologických záhrad. Tieto klietky poskytujú potkanom, myškám či škrečkom všetko potrebné, doprajú im dostatok voľného pohybu, ale zaručia im aj vysokú bezpečnosť. Nemusíte sa teda báť o vášho domáceho miláčika – práve naopak – vždy myslíme na zdravie a bezpečie zvierat.

Klietky môžeme vyrobiť presne podľa vašich predstáv. Ich súčasťou sú napríklad šuplíky na trus či podstielku. Tie výrazne zjednodušujú starostlivosť o hlodavca a čistenie klietok. Navyše sú vhodným doplnkom priestoru, v ktorom sa bude váš hlodavec pohybovať a hrať. Využiť môžete aj otočné kŕmne pulty. Tie zľahčujú kŕmenie zvieratka a spríjemňujú mu prijímanie potravy. Dostane sa tak k nej rýchlo, jednoducho a bez prekážok.

Klietky sú flexibilné a variabilné nielen z pohľadu ich doplnkov, ale aj ich celkovej konštrukcie. Môžete napríklad zvýšiť dno klietky, takže sa doň vojde vyššia podstielka, ktorá poskytne hlodavcovi ešte o niečo väčší komfort. Steny klietok, ktoré vyrábame, môžu byť pletivové aj plné. Ideálne je zvoliť si kombináciu oboch. Plné steny poskytnú hlodavcovi pokoj a ochranu pred hlukom či počasím, zatiaľ čo pletivové mu poskytnú výhľad a čerstvý vzduch. Tieto steny vyrábame z kvalitných tvrdených plastov alebo z hliníkového plechu. Použité materiály sú odolné, trvácne a výrazne zvyšujú životnosť klietok.

Tím SkveleVoliery.sk už celé roky ponúka produkty, ktoré uspokoja potreby nielen vašich domácich miláčikov, akými sú mačky, psy, zajace či vtáky, ale aj samotných chovateľov. Jednoduché používanie a uľahčená starostlivosť o zvieracích členov vašej domácnosti urobí z chovu zábavu. Spájame špičkové materiály s bezpečnosťou a zároveň myslímei na dostatočný zdravý pohyb zvierat, pretože ony si to zaslúžia. Doprajte svojmu domácemu maznáčikovi všetko, po čom jeho zvieracie srdce túži. V našej ponuke nájdete všetko potrebné.

Zverte pohodlie svojho hlodavca do našich rúk. Z našej širokej ponuky uvedenej na SkveleVoliery.sk si isto vyberiete. Naše výrobky spĺňajú všetko, čo chovatelia požadujú pre svoje zvieratá. U nás nájdete tie najlepšie a cenovo najvýhodnejšie riešenia pre svoje mačky, psov, zajace, vtáky, hlodavce, opičky či akékoľvek iné zvieracie stvorenia. Poskytnite svojim domácim miláčikom to, čo si zaslúžia.