Project Description

Voliéry pre mačky

Mačky patria vďaka svojej schopnosti dodať príbytku teplo domova k čoraz obľúbenejším domácim zvieratkám. Výhodou je tiež skutočnosť, že starostlivosť o ne nie je nenáročná. Avšak treba pamätať aj na to, že mačky sú v svojej podstate šelmy a ak majú byť spokojné a šťastné, je nutné to brať do úvahy. Treba im zabezpečiť nie len možnosť voľného pohybu (napr. v byte), ale aj miesto, kde si môžu brúsiť pazúriky, miesto kde budú mať vlastné súkromie a najmä – miesto s výhľadom, z ktorého môžu pozorovať okolie.  To posledné mačky milujú a za svoju „rozhľadňu“ si často vyberajú balkón či okno. Žiaľ, práve tieto miesta bývajú príčinou ich úrazu, či dokonca smrti. Voliéry pre mačky sú jednoduchým no efektívnym spôsobom, ako môžete svojmu maznáčikovi zabezpečiť pohodlie i bezpečie.

Užitočnosť voliér pre mačky

Voliéry pre mačky nie sú v žiadnom prípade vyhadzovaním peňazí. Oceníte ich vo chvíli, keď nemôžete mať mačku pod dohľadom, prípadne keď jej môže hroziť nebezpečenstvo úrazu (či už mačke, alebo malým deťom, ktoré by mohla poškriabať). Najmä v prostredí, ktoré pre mačku nie je bežne známe (napríklad záhrada), jej voliéra poskytne dostatok priestoru, ochráni ju pred nebezpečenstvom, no tiež jej zabráni v úteku. Mačka môže z voliéry bezpečne pozorovať svoje okolie, byť na čerstvom vzduchu a hrať sa, čo významne prispieva k jej spokojnému a kvalitnému životu. V bytoch môžu byť voliéry súčasťou balkónov, či okien a poskytovať tak mačke bezpečný rozhľad, bez rizika jej pádu a zranenia.

Výhody voliér na mieru

Výroba na mieru je v prípade voliér pre mačky ideálnym riešením. Umožňuje brať do úvahy nie len zvyky konkrétneho zvieraťa a požiadavky majiteľa, ale umožňuje tiež vyťažiť čo najviac z priestorových možností bytu, či záhrady. V našej firme vyrábame voliéry menších aj väčších rozmerov, pričom vždy dbáme na to, aby bola pre budúceho obyvateľa klietky zabezpečená bezpečnosť a pohodlie. Pri výrobe zohľadňujeme možnosti na oddych aj hranie a používame kvalitné materiály, ktoré zaručujú nie len bezpečie, ale tiež dlhú životnosť klietky.

Praktické detaily voliér pre mačky

Hoci môžu mačky pôsobiť ako lenivé zvieratá, opak je pravdou. Mačky radi skúmajú svoje okolie, hrajú sa a skúšajú nové veci. Voliéra by im preto mala poskytnúť dostatok  priestoru na hru aj oddych. Pri návrhu voliér berieme do úvahy tiež priestor na hračky, škrabadlá či búdky na spanie, ktoré mačky milujú.  Pri ich výrobe však nezabúdame ani na majiteľov a vždy sa snažíme, aby boli voliéry praktické, jednoducho sa udržiavali a v priestore neprekážali, ale stali sa jeho príjemnou súčasťou. Používame len vysokokvalitné a bezpečné materiály, ktoré prispievajú k zdraviu vášho domáceho maznáčika aj dlhej životnosti voliéry.

Prečo si vybrať klietku od nás?

Výroba klietok pre nás nie je len zamestnaním. Je to koníček, ktorý milujeme a robíme ho s nadšením.  Záleží nám na tom, aby malo každé zvieratko šancu prežiť zdravý a šťastný život a aby sa každý majiteľ mohol zo svojej starostlivosti tešiť. Preto svoju prácu nevnímame ako výrobu klietok –  vnímame ju ako tvorbu zvieracích domovov. Sme hrdí na precíznu ručnú výrobu a ručíme za to, že použité materiály každej jednej klietky sú kvalitné a bezpečné.

Či už máte presnú predstavu, alebo sa chcete iba poradiť, sme tu pre vás. Ozvite sa nám a my vytvoríme pre vášho domáceho maznáčika ten najlepší domov.  Vypýtajte si nezáväznú cenovú ponuku ešte dnes,  veľmi radi ju pre vás pripravíme.

Viacej priestoru a radosti pre štvornohých členov vašej rodiny! Vyberte si z našej ponuky voliér, klietok a iného zabezpečenia pre mačky a ostatných domácich miláčikov a doprajte im nerušené a dlhé hodiny plné zábavy a zdravého pohybu. Už sa viac nemusíte strachovať o bezpečnosť vášho zvieraťa! Radosť vašej mačky vám bude zaiste dostatočnou odmenou a poďakovaním.