Voliéry pre papagáje2018-04-04T16:36:59+00:00

Project Description

Voliéry pre papagáje

Starostlivosť o papagáje môže by naozaj dosť náročná, najmä ak ich chováte hneď niekoľko naraz. Aj keď vtáčie klietky sú vhodnou možnosťou do interiérov, ak chcete chovať viac papagájov, nebudú im postačovať. V tom prípade je potrebné dopriať im niečo priestrannejšie, aby mohli mať dostatok pohybu, ktorý pozitívne vplýva na ich zdravie. Preto vám odporúčame voliéry, ktoré sú v tomto prípade výhodným ekonomickým, efektívnym a kvalitným riešením. A navyše vaše papagáje budú žiť na čerstvom vzduchu.

Chovatelia vtákov milujú ich spev. Teraz ho môžete ponúknuť aj okoliu, a potešiť tak susedov či okoloidúcich. Firma SkveleVoliery.sk ponúka jedinečné voliéry pre papagáje, vyrábané priamo na mieru, ktoré sú určené výhradne do exteriéru. Vďaka ich väčším rozmerom budú mať vaše papagáje dostatok miesta na každodenný pohyb, hry či odpočinok.Naše produkty sú vyrábané so zreteľom na bezpečie a zdravie domácich miláčikov. Preto im nehrozia zranenia či iné nepríjemnosti, a tak sa vy nemusíte o ne strachovať. Vaše papagáje budú zabezpečené na špičkovej úrovni!

Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre naše vtáčie voliéry? Naše produkty sú vyrábané z najkvalitnejších materiálov s využitím inovatívnych technológií. Práve výber materiálov je zárukou vašej dlhodobej spokojnosti. Keďže voliéry sú určené do exteriéru, musia spĺňať tie najvyššie kritériá. Voliéry sú odolné voči poveternostným podmienkam, sú stabilné, trvácne a majú dlhú niekoľkoročnú životnosť.

Navyše naše ponúkané voliéry berú ohľad na rozmanité potreby papagájov, poskytnú im bezpečie,bezbariérový pohyb a zároveň vaše papagáje budú na čerstvom vzduchu, čo má pozitívny vplyv na ich zdravie a vývin. Vo voliérach sa isto bude dariť papagájom akéhokoľvek veku. A to je tá najlepšia odmena pre každého chovateľa.

Voliéry si môžete prispôsobiť podľa potrieb vášho papagája a podľa vašich konkrétnych požiadaviek. Môžu byť vybavené napríklad kŕmnymi pultmi.

Voliéry si môžete prispôsobiť podľa potrieb vášho papagája a podľa vašich konkrétnych požiadaviek. Môžu byť vybavené napríklad kŕmnymi pultmi. Tieto kvalitné pulty poskytnú papagájovi jednoduchú a komfortnú cestu k potrave. Majiteľovi zas uľahčia kŕmenie a vkladanie potravy. Vďaka šuflíkom na trus bude zase jednoduchšie čistiť voliéry a starať sa tak o pohodlie papagájov. Pohodlie vtáčikovi doprajete aj implementovaním záveterných stien, ktoré sú plné a ponúknu domácemu miláčikovi ticho. Voliéry môžu byť zastrešené a ochránia tak pred dažďom či snehom. Doplňte voliéru aj o poličky na búdky či otvory pre búdky a váš papagáj bude žiariť radosťou.

Tieto kvalitné pulty poskytnú papagájom jednoduchú a pohodlnú cestu k potrave. Vám zas uľahčia kŕmenie a vkladanie potravy. Vďaka šuplíkom na trus sa vám budú voliéry čistiť podstatne jednoduchšie. Pohodlie vo voliérach zabezpečíte aj implementovaním záveterných stien, ktoré priestory voliér ochránia pred vetrom a navyše ich aj odhlučnia. Voliéry môžu byť zastrešené a ochránia takto vašich papagájov pred dažďom či snehom. Doplňte voliéru aj o poličky na búdky či otvory pre búdky a vaši zverenci budú žiariť radosťou.

Tím SkveleVoliery.sk už roky ponúka produkty, ktoré uspokoja potreby nielen vašich domácich miláčikov, akými sú mačky, psy, zajace či vtáky, ale aj chovateľov. Jednoduché používanie a uľahčená starostlivosť o zvieracích členov vašej domácnosti urobí z chovu zábavu. Spájame špičkové materiály s bezpečnosťou a zvieratám poskytujeme zdravý pohyb, pretože aj ony si to zaslúžia. V našej ponuke nájdete všetko potrebné. Obráťte sa na nás!