Klietky pre opičky2018-04-04T16:13:32+00:00

Project Description

Klietky pre opičky.

 

 

SkveleVoliery.sk ponúkajú komfort pre vaše zvieratká, nech je to akýkoľvek druh. Aj keď opičky nie sú na Slovensku najčastejšími domácimi maznáčikmi, vieme vyhovieť požiadavkám aj takých klientov, ktorí tieto milé zvieratká chovajú. Klietky pre opičky sú však dokonalým riešením aj pre zoologické záhrady, ak by ste chceli svojim návštevníkom dopriať naozaj ničím nerušený pohľad na tieto primáty.

Klietky pre opičky sú určené do interiérov a vyhovujú požiadavkám zdravého chovu týchto zvieratiek. Vyrábame ich na zákazku z kvalitných a odolných materiálov, vďaka ktorým je výrazne zvýšená trvácnosť a životnosť týchto výrobkov. Používame iba zdravotne nezávadné materiály, ktoré sú pre zvieratká bezpečná neznepríjemňujú im pobyt v klietke. Najmä bezpečnosť a dobrý zdravotný stav zvierat – vašich domácich miláčikov – je našou prioritou. Preto sú naše klietky pre opičky dostatočne priestranné. Vďaka tomu je im umožnený dostatočný pohyb, ktorý je taký dôležitý pri zdravom raste a ich vývine. Ak je zvieratko naozaj súčasťou vašej rodiny, istotne mu radi doprajete dokonalý komfort v podobe klietok našej výroby.

A čo všetko je súčasťou týchto klietok pre opičky? Okrem už spomínaných vysokokvalitných materiálov sú to rôzne doplnky, ktoré znateľne zjednodušia starostlivosť o opičky, ale slúžia aj k ich zábave. Tieto klietky sú spojením všetkého, čo potrebuje chovateľ pre svoje zviera. V klietkach sa dajú použiť kŕmne pulty, ktoré zjednodušia kŕmenie a opičke poskytnú jednoduchý prístup k potrave. Ich súčasťou sú šuplíky, ktoré sú určené na odkladanie potravy a iných súčastí potrebných pri starostlivosti o toto zvieratko. Na napájanie a kúpanie slúžia vaničky, ktoré ponúkame hneď v niekoľkých rozmeroch. Opičky určite ocenia najrôznejšie držiaky, haluze, preliezačky či hračky, vďaka ktorým sa dosýtosti vybláznia. Doprajte im to aj vy!

Klietky pre opičky, ktoré sú výsledkom práce našej firmy SkveleVoliery.sk, bývajú najčastejšie celé pletivové. Vďaka flexibilite používaných výrobných metód však vieme dorobiť aj plné steny. Tieto môžu slúžiť na odpočinok pre opičky, ale aj ako ochrana napríklad pred prievanom či hlukom.

Klietky vyrábame v súlade s vašimi konkrétnymi požiadavkami a aby zohľadňovali všetky potreby vášho zvieratka. Každé zviera je jedinečné, a tak každé má i špecifické potreby. Preto je dôležité im poskytnúť klietku, ktorá im bude vyhovovať čo najlepšie. Záleží nám na spokojnosti a prosperovaní vášho domáceho miláčika.Naše klietky pre opičky ponúkajú symbiózu kvality materiálov, jednoduchosti ich používania a zároveň myslíme aj na dostatočný zdravý pohyb ich obyvateľov.

O pohodlie zvierat sa staráme komplexne, preto vyrábame klietky a voliéry aj pre iné zvieratká, akými sú mačky, psy, zajace či vtáčiky. Zjednodušte si starostlivosť o svojich zvieracích členov rodiny a doprajte im priestrannú, komfortnú a bezpečnú klietku. Tieto tvory si to určite zaslúžia. Klietky a voliéry od SkveleVoliery.sk sú tým pravým riešením pre vás aj pre nich!