Klietky pre papagáje2018-04-04T16:24:16+00:00

Project Description

Klietky pre papagáje

Máte doma papagája, ktorý sa stal členom vašej rodiny? Urobíte preňho všetko možné, aby sa u vás cítil príjemne a pohodlne? Staráte sa o svoje zvieratko s láskou a záleží vám na jeho zdraví, bezpečí a komforte? Každý naozajstný milovník zvierat na tieto otázky odpovie kladne. Ako však zabezpečiť, aby bol váš papagáj v bezpečí a nebol zároveň obmedzovaný v pohybe? Riešením sú klietky pre papagáje vyrobené na mieru od firmy SkveleVoliery.sk

Pokiaľ chováte svojho papagája v interiéri, jeho pohyb môže byť problematický. Tieto vtáky môžu kadečo zničiť,či už vázy, taniere, nábytok, alebo akékoľvek iné súčasti domácnosti, ale čo je horšie – môžu si ublížiť či zraniť sa. Preto myslíme v prvom rade na bezpečie a zdravie vašich domácich miláčikov. Naše klietky pre papagáje, ako aj ďalšie ostatné produkty sú vyrábané s ohľadom na pohodlie zvieraťa. Tieto klietky a voliéry sú vyrábaneé z vysokokvalitných materiálov, ktoré sa môžu pochváliť dlhou životnosťou, skvelou stabilitou a odolnosťou. Navyše papagája v pohybe nijako neobmedzujú, a tak si pobyt vo svojej klietke naozaj užije.

Klietky pre papagáje z ponuky našej webovej stránky SkveleVoliery.sk sú vyrábané na mieru a vždy prispôsobené konkrétnemu druhu, ktorý chováte. Chápeme, že každé zviera je jedinečné, a tak každé má i špecifické potreby. Preto jedôležité im poskytnúť klietku, ktorá im bude vyhovovať čo najlepšie. Záleží nám na spokojnosti a prosperovaní vášho domáceho miláčika, preto mu chceme poskytnúť pohodlie, ktoré si ako člen vašej rodiny naozaj zaslúži.

Tieto klietky sú určené do interiérov a vyhovujú požiadavkám zdravého chovu tohto druhu vtákov. Klietky pre papagáje však nenapĺňajú iba ich samotné potreby. Naším cieľom je skombinovať vaše požiadavky ako majiteľa s potrebami vašich domácich miláčikov. Vtáčia klietka umožňuje papagájom dostatočný pohyb, zabezpečuje im pohodlie a ochranu, zatiaľ čo vám je uľahčená starostlivosť, kŕmenie či čistenie ktorejkoľvek časti priestoru. Spokojní budú všetci!

A čo všetko naše klietky pre papagáje obsahujú? Okrem spomínaných kvalitných materiálov sú ich súčasťou aj šuplíky na trus, ktoré výrazne uľahčujú čistenie klietok. Nájdete v nich aj kŕmne pulty, ktoré poskytujú pohodlné a dostupné kŕmenie papagájov. Manipulácia s nimi je jednoduchá a zvládne to aj začiatočník. Papagáje určite potešia aj vaničky na kúpanie, v ktorých sa nielen kúpu, ale v lete aj schladia. Tieto klietky pre papagáje sú na nožičkách alebo kolieskach. Ľahko sa nimi manipuluje a jednoducho sa prenášajú. Klietku tak môžete umiestniť kamkoľvek a vďaka svojim inteligentným rozmerom nebude zavadzať.

Doprajte svojmu domácemu miláčikovi nerušený oddych a priestor na zdravý pohyb. Kŕmenie, čistenie a starostlivosť o papagájeje vďaka našim klietkam hračkou. Všetku starostlivosť zvládnete aj vtedy, ak ste si takého vtáčika kúpili iba nedávno. Spojenie vysokej kvality materiálu,jednoduchosti používania, ale vytvorenie podmienok na dostatočný a bezpečný pohyb, poskytne dlhodobú spokojnosť vám aj vášmu zvieraciemu členovi rodiny. Naša firma SkveleVoliery.sk reaguje na rastúce požiadavky chovateľov a snaží sa spĺňať špecifické potreby zvierat, a preto na trh prináša špičkové produkty. Vyberte si z ponuky aj vy, aby ste poskytli svojmu papagájovi všetko to, čo si naozaj zaslúži.

Vstavaná klietka pre papagája